15.09.2012 15:47

Střešovice - Slivenec

Sobota 15.9.2012 a dopolední čas začátku utkání (10:15), to nám zpravidla nesvědčí a platilo to bohužel i tentokrát.

Mlaďoši po bujarém večeru a ponocování skoro až do rána si sice přišli zahrát, ale jejich výkon byl nedostatkem spánku dosti ovlivněn. Někteří starší kluci mají rozumu sice více, ale zdraví jim aktuálně na 100% neslouží a i díky tomu byl náš výkon snad poloviční, než na co skutečně máme.

Bojovnější, rychlejší a nebezpečnější tým domácích nám zatápěl především v prvním poločasu. Střelecky na tom však Střešovice jsou obdobně, jako my a tak byl zápas dlouho otevřený na obě strany. Domácí se však přeci jen trefili v každém poločasu aspoň jednou, kdežto my vůbec. No a když se nedá gól, nemůže se ani pomýšlet na vítězství a v našem případě ani na bod za remízu.